Data publikacji: 2018-09-14

NOWOŚĆ - oleje marine Volvo Penta

Tak jak zapowiadaliśmy - poszerzamy nieustająco naszą ofertę. Jedną z nowości są oleje Volvo Penta, o które pytaliście.

ws_serve_pic.php-12.jpeg
Tak jak zapowiadaliśmy - poszerzamy nieustająco naszą ofertę. Jedną z nowości są oleje Volvo Penta, o które pytaliście. Zobaczcie w eKatalogu dostępne produkty: kliknij tu w 1 i 5-litrowych opakowaniach. Darmowa dostawa i odbiór w każdej z ponad 200 filii Inter Cars w Polsce!


Olej silnikowe:
  • 5W30 API SM
- opracowany z myślą o silnikach o wysokiej wydajności. Specjalne właściwości tego oleju pozwalają smarować silnik nawet podczas rozruchu w niskiej temperaturze. Olej przeciwdziała gromadzeniu się szlamu i zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem. Szczególnie nadaje się do silników, które są często uruchamiane i zatrzymywane. Zobacz w eKatalogu

  • 15W40 (VDS-3)
spełniający najostrzejsze wymagania dotyczące czyszczenia tłoków w porównaniu z VDS-2, zapewniając trwałość i niezawodność silników. Wysoka jakość oleju VDS-3 pozwala w niektórych przypadkach na zwiększenie odstępów
między wymianami. Zobacz w eKataloguOleje przekładniowe Volvo Penta:
wysokiej wydajności, opracowane w celu zapewnienia maksymalnej ochrony przekładniom Volvo Penta IPS i Aquamatic. Zapewnia doskonałą wydajność przy ekstremalnych obciążeniach i temperaturach, zapewniając jednocześnie zrównoważone właściwości cierne między przyczepnością i poślizgiem oraz maksymalną ochronę przed zużyciem i korozją. Zaawansowana technologia dodatków obejmuje unikalną zdolność minimalizowania uszkodzeń spowodowanych zanieczyszczeniem wody.
Wszystko to zapewnia znaczną przewagę nad konwencjonalnymi olejami przekładniowymi i przyczynia się do płynnej, wydajnej pracy.

W ofercie znajdziecie:

Sprawdź także olej hydrauliczny ATF od Volvo - zobacz w eKatalogu


Wsparciem w wyborze produktów marine służą przedstawiciele Centrum Kompetencji Marine: +48 22 511 30 90 lub marine@intercars.eu lub odwiedź jedną z filii marine Inter Cars.

Podobne artykuły

Inter Cars Sailing Team - regaty w Chorwacji (wideo)

Inter Cars Sailing Team - regaty w Chorwacji (wideo)

The best of, czyli najpopularniejsze produkty marine

The best of, czyli najpopularniejsze produkty marine

Oleje marine - przeglądy po sezonie

Oleje marine - przeglądy po sezonie

Przegląd łodzi po sezonie

Przegląd łodzi po sezonie